Kronikë

Emri+Foto/Identifikohet autori i vrasjes së dy motrave në zonën e Astirit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:11 - 31/12/20 |
Doriana Çepunaj

Një shqiptar i Maqedonisë së Veriut është autor i ngjarjes së ndodhur paraditen e 31 Dhjetorit në zonën e Astirit. Burime për Opinion.al, bëjnë me dije se ai quhet Përparim Ademi  dhe ishte bashkëjetues i njërës prej dy motrave që janë gjetur të vrara në banesë. Mësohet se vrasja ka ndodhur me një kallashnikov, ndërsa më pas autori është larguar nga vendngjarja me një automjet tip Volskvagen.

Ende nuk bëhen të ditur identitetet e viktimave .

 

Pas