Kronikë

Të shtëna me armë në Sarandë, policia jep detajet e para


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:22 - 06/08/20 |
Opi Nion

Të shtëna me armë janë dëgjuar mbrëmjen e së enjtes në qytetin e Sarandës.

Policia njofton se rreth orës 21:40, në fshatin Gjashtë të Sarandës, lart në kodër, dyshohet se një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Kanë shkuar shërbimet e policisë së Sarandës si dhe një grup i FNSH me qëllim krehjen e zonës. Vijon puna  për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas