InstaBIZ

Të gjithë sytë tek unaza e fejesës së Meghan Markle, ja përse


               Publikuar në : 10:35 - 25/06/19 |
xhu lia

Dukesha e Sussex Meghan Markle është gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe tejet e komentuar për çdo veprim të saj.

Këtë herë ndjekësit në rrjete sociale por edhe mediat e huaja janë fokusuar tek unaza e fejesës së Markle.

Sipas tyre ajo e ka ridizenjuar unazën e saj të fejesës. Në vitin 2017 Princ Harry i propozoi Meghanit me një unazë të zgjedhur nga ai, e cila kishte një diamant në qendër si dhe dy të tjerë anash, e marrë nga koleksioni i Princeshë Dianës.

Ndjekësit vunë re që Meghan e ka zëvendësuar rrethin e unazës me një tjetër rreth fin më të hollë, të mbuluar me diamante të vegjël.

Diçka e tillë u sollë në vëmendje nga Mace Mlickman nga kompania e bizhuterive ‘Jerry Blickman Inc’, i cili konfirmoi se ridizajnimi që Markle i  ka bërë unazës, reflekton rreth shijen së saj të rafinuar./Opinion.al/

 

Pas