Emisionet

Opinion/ Ministri i Brendshëm për 30 Qershorin


               Publikuar në : 11:00 - 25/06/19 |
xhu lia

Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj siguron se data e zgjedhjeve lokale, 30 qershori, do të jetë një ditë normale ku sipas tij do të ketë një manifestim dinjitoz të shqiptarëve.

Dhe këtë deklaratë ai e mbështet bazuar në informacione. Sipas tij probleme sporadike në zgjedhje në Shqipëri ka patur përherë por edhe në këtë situatë zgjehdjet do zhvillohen, pasi infrastruktura është gati./Opinion.al/

Pas