InstaBIZ

Tayna thumboi me shumë stil Fifin, dhe ju mbase as nuk e kuptuat fare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:25 - 07/10/18 |
el ida

E ftuar në “Xing me Ermalin” reperja Tayna referuar këngëtares që shoqëron orkestrën e emisionit është shprehur: “Kjo është këngëtarja më e mirë që ke patur Ermal. Shiko çfarë beli ka, super trup”- përfundoi Tayna.

Por nëqoftëse nuk e keni harruar Fifi ka qenë këngëtarja e emisionit “Xing me Ermalin”. Më me stil  se kaq Tayna nuk mund ta gjente mënyrën për të thumbuar reperen. Kujtojmë se  Tayna dhe Fifi kanë krijuar një “luftë” virtuale.

Edhe pse asnjëra nga artistët nuk e pranon se gjërat nuk shkojnë mirë mes tyre , thumbat nuk mungojnë.

Pas