InstaBIZ

Humbi miliona dollarë, ja si reagoi këngëtari pas humbjes së MCGregor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:40 - 07/10/18 |
el ida

Ndeshja në UFC mes Khabib dhe MCGregor ka marrë përmasa të mëdha duke tërhequr vëmendjen e të gjithë botës.

Khbaib arriti të mundte irlandezin MCGregor  në raundin e 4, duke mbrojtur kështu titullin e tij, kampiopn bote. I pranishëm në sallë ka qënë edhe reperi i famshëm Drake, i cili njihet si mbështetës i flaktët i McGregor.

Për më tepër  ai kishte vendosur milion dollarë bast për fitoren e Mc Gregor.

Por ndodhi e kundërta pasi Khabib e mundi lehtësisht Conorin dhe për këtë fakt Drake nuk u duk fare i lumtur.

Pas