Sport

Taulanti kërkon një fitore


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:55 - 31/08/15 |
root

Taulant Xhaka dhe Shkëlzen Gashi, të dy lojtarët e Bazelit në Zvicër janë nisur drejt Venecias, në pritje të ndeshjes me Danimarkën, që do të zhvillohet në 4 shtator në Kopenhagen. Skuadra Kuq e Zi, do të grumbullohet sot në Itali dhe Taulanti e Shkëlzeni janë dy shtyllat kryesore të ekipit shqiptar dhe prej tyre ka një pritshmëri të madhe për vijueshmërinë e lojës. Ashtu si në këtë foto ku ndodhen krah njëri-tjetrit, kështu pritet  të jenë edhe në fushën e blertë të dy futbollistët e mirënjohur. Të gjithë jemi në pritje të një rezultati pozitiv nga Danimarka.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas