Etiketë: det

Parashikimi i motit, 31 janar 2020

Parashikimi i motit, 29 Gusht

Sipas MeteoAlb, mbetemi nën ndikimin e masave ajrore të nxehta dhe të thata duke kushtëzuar kthjellime në të gjithë vendin gjatë pjesës së parë të ditës. Pjesa e dytë e ...

Faqe 2 nga 4 1 2 3 4