Kronikë

Pëson infarkt në det, humb jetën i moshuari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:37 - 10/08/20 |
el ida

Një i moshuar ka ndërruar jetë mesditën e sotme.

Sikurse njofton policia, 85 vjeçari, banues në fshatin Borsh, duke u larë në det dyshohet se ka pësuar infarkt kardiak.

Sipas informacioneve zyrtare, në plazhin e Borshit, I moshuari është nxjerrë nga uji dhe është marrë me urgjencë por ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin e Sarandës.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave./Opinion.al

Pas