Kronikë

Sukth/Gjendet i pajetë 76-vjeçari, dyshimet e para


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:12 - 23/08/20 |
Opi Nion

Një 76 vjeçar është i gjetur i pajetë në banesën e tij në fshatin Katund të Sukthit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:00 të mbrëmjes së të shtunës, ndërsa viktima është shtetasi GJ.N.

Sipas informacioneve paraprake nga ana e policisë, ka dyshime se i moshuari është vetvrarë me një armë gjahu.

Prokuroria po punon për zbardhjen e shkakut dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes./Opinion.al

Pas