InstaBIZ

Stresi u ndalua me 20 vjeçaren në hotel, Kejsi shpërthen në lot


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:20 - 20/10/18 |
el ida

Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, ose siç njihet me emrin e artit “Stresi” është arrestuar disa ditë më parë nga policia e Tiranës. Gjatë kontrollit në hotelin ku po qëndronte Stresit i janë gjetur në posedim, një pistoletë, disa fishekë dhe një sasi të vogël kokaine.

Gjithashtu në dhomën e hotelit me Stresin ishte edhe një vajzë 20 vjeçare e cila ëhstë lënë e lirë pas marrjes në pyetje.

Ndërkohë nga ana tjetër Stresi nuk ka shumë kohë që ka zyrtarizuar me martesë edhe lidhjen disa-vjeçare me të dashurën e tij, Kejsi.

Në profiln e saj të Instagramit, Kejsi ka postuar një InstaStory, me emoji duke qarë.

Pas