InstaBIZ

Lori Hoxha ka marrë dhuratën perfekte për ditëlindje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:30 - 20/10/18 |
el ida

Në përgjithësi Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë një çift, nga të cilët rrallë herë shohim postime për njëri-tjetrin në profilet e tyre përkatëse në Instagram.

Por i dashuri i Lori Hoxhës i ka thyer të gjitha pritshmëritë duke postuar një foto ku shfaqet duke mbajtur Lorin në prehër dhe i bën një dedikim romantik.

Mirëpo nëse keni menduar se dhuratën më të mirë për ditëlindjen ia ka bërë Visi, gaboheni pasi dhurata më e bukur për Lorin është pikërisht London Noor Liço.

“Nuk e kisha menduar kurrë që një kokëkuq i vogël do të ishte dhurata më perfekte për çdo ditëlindje. Familja ime është bekimi im më i madh dhe falënderoj universin për një tjetër vit”, shkroi Lori në një foto të tortës së ditëlindjës së saj, por që aty pranë qëndron “kokëkuqi” London.

Pas