InstaBIZ

Stresi përlot me mesazhin e ndjerë dërguar nënës kur i tregon se i ka kushtuar një këngë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:10 - 09/09/18 |
b.f

Reperi i shumë komentuar në media e rrjete sociale, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka publikuar sot në Instagram një bisedë të zhvilluar me nënën e tij në Viber ku i shkruan se sapo ka përfunduar këngën për të. Stresi shkruan se e ka pasur të vështirë pasi lotët nuk e lejonin të këndonte ndërsa nëna i përgjigjet se edhe asaj i dhemb zemra për të. Në përshkrimin e fotos Stresi zbulon se me këtë këngë do konkurrojë në “Kënga Magjike”.

“Nuk ishte e lehte ti kendoje Nenes, Nenave Tona Ne Pergjesi , Un E Mbarova Si Keng Dhe Po Pres Ta Mbaroj Komplet Keto Dit. Dhe Konfirmoj Pjesmarrjen Time Ne Kenga Magjike. Te Dua Nene”, shkruan Stresi.

 

Pas