InstaBIZ

Zbulohen pamjet e dasmës “sekrete” të Rona Nishliut


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:28 - 09/09/18 |
b.f

Lajmi për martesën e këngëtares Rona Nishliu ishte i papritur për publikun, pasi vetë ajo ishte treguar shumë diskrete për këtë lidhje. Ajo kurorëzoi dashurinë e saj 5 vjecare me Florin, në një ceremoni me njerëzit e dashur.

Këngëtarja, e grimuar nga Arbër Bytyqi, zgjodhi të dukej e freskët, e thjeshtë, me flokë të stiluar në onde të rregullta, që mblidheshin në njërën anë nga një karficë-lule. Por, nga dasma e papritur qarkulloi vetëm kjo foto, të paktën deri sot.

Ka qenë stilistja dhe mikesha e Ronës, Flutura Dedinja, ajo që ka zbuluar disa pamje të tjera nga ceremonia.Rona dhe tashmë bashkëshorti i saj, Flori, u lidhën në 2013-n. Ajo nuk foli kurrë publikisht për lidhjen e tyre. Sidoqoftë, ata fotografoheshin shpesh bashkë rrugëve të Tiranës a në evente publike.

Pas