InstaBIZ

Stresi i mbytur në lot për nënën, nuk arrin të përfundojë këngën për të


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:19 - 09/09/18 |
b.f

Reperi Stresi ka një reputacion prej djali të keq, pasi jo rrallë herë ka qenë në kundravajtje me ligjin, por përveç kësaj ai njihet edhe për diçka tjetër: marrëdhien e ngushtë që ka me të ëmën.

Shpesh Arkimed Lushaj publikon mesazhet që shkëmben me mamanë e tij, Shpresën ku shprehin hapur dashurinë për njëri – tjetrin. Sot Stresi ka publikuar sërish disa mesazhe që i me “Dashurinë e Jetës së Tij” siç e quan ai.

Stresi i shkruan mamasë së tij që nuk është në gjendje ta mbyllë këngën që ka shkruar për të sepse vetëm qan.

“Smë lejn lotët aq shum të du, veç kur tmendoj mbaroj krejt,” i shkruan ai, ndërsa mamaja e tij Shpresa i përgjigjet se është “gjallë, dhe gjithashtu i dhemb zemra për të birin.”

Në këtë postim Stresi gjithashtu konfirmon pjesëmarrjen në Këngën Magjike, me këngën dedikuar nënës./Opinion.al

Pas