Aktualitet

Strasburg, Kosova nënshkruan MSA me BE


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:53 - 27/10/15 |
b.f

STRASBURG- Nënshkruhet MSA, Kosovë-BE. Lajmi bëhet i ditur nga ministri i Integrimit, Besim Collaku, i cili shkruan në Facebook: “Sapo vura nënshkrimin tim në Marrëveshjen e Stabilizim Asociimit ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Bashkimit Evropian”.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas