Aktualitet

Gjendet pas një jave trupi i pajetë i peshkatarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:17 - 27/10/15 |
b.f

SHKODER- Eshtë gjendur pas një jave trupi i peshkatarit që u mbyt në ujërat e lumit te Bunës. Trupi i Ismet Shabës, 52 vjec u gjet në Velipojë.  Ngjarja ndodhi të mërkurën e javës së kaluar kur dy peshkatarët kishin dalë për të peshkuar dhe varka e tyre u permbys pranë urës së Bunës. Njeri prej tyre arriti të mbijetojë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas