Aktualitet

Veseli: Kemi dyshime për deputetë të droguar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:34 - 27/10/15 |
b.f

PRISHTINE- Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli, thotë se ka dyshime se të premten me 23 tetor, deputetët e Kuvendit të Kosovës nga opozita kanë qenë të droguar dhe të dehur. Ai, thotë se vetëm kjo mund të jetë, ku janë përdorur mjetet si vezë, gaz lotsjellës, ujë, fyerje, etj.

Sakaq grupet parlamentare në Kosovë u mblodhën sot dhe vendosën që seanca e radhës të mbahet të hënën, më 2 Nëntor.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas