-Shëndeti

Diabetikët duhet të pinë tre filxhan çaji në ditë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:58 - 27/10/15 |
root

Tre filxhan çaji në ditë janë shumë të këshillueshme për të gjithë diabetikët. Një studim i fundit ka dalë në përfundimin se tre gota çaji kamomili në ditë, përmirësojnë nivelin e sheqerit në gjak. Ata kanë marrë në studim 64 diabetikë, të cilët kanë pirë për dy muaj rresht tre gota çaji në ditë dhe rezultatet kanë qenë shumë të mira.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas