InstaBIZ

Stine dhe Roza, më fund “mbretër” të DWM


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:29 - 03/11/15 |
root

Pas katër netë përpjekjesh për të fituar kupën e Dance With Me, Roza dhe Stine arritën ta fitojnë atë natën e shtatë të spektaklit. Përballë Arilenës dhe Labit, kupa përfundoi në duart e Rozës dhe Stines. Por Dance With Me, spektakli i vallëzimit në Klan, rezervoi për publikun shumë show dhe surpriza. Një prej tyre ishte largimi i anëtarit të jurisë, Robert Alisë. Berti zgjodhi ta ndiqte spektaklit nga zyrat e produksionit dhe jo nga karrigia e panelit të jurisë. Dance with Me shpalli edhe një konkurs për publikun, duke i ftuar të gjithë ata që kanë video duke kërcyer ti dërgojnë me mesazh në profilet zyrtare të këtij spektakli, në rrjetet sociale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas