Aktualitet

Rama-deputetëve socialist: Zbarkoni në terren


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:40 - 03/11/15 |
b.f

TIRNË- Kryesocialist Edi Rama ka qenë kritik me të tijët në mbledhjen e grupit të djeshëm parlamentar. Siç raporton media e shkruar ai u ka kërkuar deputetëve të shkojnë në bazë dhe t’i shpjegojnë popullit se çfarë ka bërë qeveria deri tani dhe çfarë ka në proces. “Disa deputetë të caktuar nuk janë aq aktivë sa kërkohet të jenë”, mësohet të jetë shprehur Rama. Po kështu mësohet se ka kërkuar që të ecet me ritme të shpejta drejt zgjedhjeve në strukturat e partisë “Ky proces i nisur s’mund të zvarritet apo të ngecë në asnjë zonë”, mësohet se ka thënë Rama në mbledhjen e grupit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas