InstaBIZ

Elvana Gjata vazhdon të jetë një ” Threedot’s”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:37 - 03/11/15 |
root

image

Motoja e labelit ” Threedot’s”, ka qenë gjithnjë ti afronte njerëzit sa pranë muzikës. Këtë pankartë e ka postuar mbrëmë anëtarja kryesore e këtij labeli, Elvana Gjata në rrjetin social Snapchat. Para pak ditësh mediat aluduan për një largim të saj nga Threedot’s dhe bashkëpuntori i saj i ngushtë dhe Elvana i përgjigjet atyre me këtë foto. Të dy këngëtarët nuk kanë preferuar të flasin fare për këto thashetheme që qarkullojnë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas