InstaBIZ

Spice Girls turne me BSB?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:11 - 08/10/15 |
root

“Spice Girls” po palnifikon të ribashkohet për të festuar 20-vjetorin e krijimit të grupit. Vajzat e këtij grupi kanë vendosur të bëjnë një turne në mbarë botën në vitin 2016 dhe duket se po planifikojnë që turneut të tyre t’i bashkohet dhe grupi i famshëm “Backstreet Boys”.Sipas një burimi për gazetën “Daily Star”, grupi po mendon të propozojë grupin “Backstreet Boys”, t’i bashkohet turneut të tyre pasi është i shqetësuar se turneu nuk do ketë shumë sukses.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas