Aktualitet

SPAK në Kadastrën e Vlorës,kërkon informacion për çështje në proces hetimi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:15 - 24/09/21 |
Opi Nion

SPAK ka zbarkuar ditën e sotme në zyrat e  Kadastrës së  Vlorës.

Bëhet me dije se prokurorët po kërkojnë për verifikimt dosjet për zonat bregdetare.

Kujtojmë se Kadastra e Vlorës ka pasur probleme të mëparshme me drejtuesit për shkak të dorëheqjeve të njëpasnjëshme dhe pa asnjë arsye.

Deri më tani bëhet me dije se nuk ka operacion arrestimi, teksa për këtë zhvillim nuk ka as reagim nga institucionet zyrtare./Opinion.al

Pas