Aktualitet

SPAK aksion në Vlorë, dhjetëra të shoqëruarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:10 - 08/11/22 |
Opi Nion

Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit ka zhvilluar mesditën e sotme një aksion në Vlorë.

Me mbështetjen e policisë së Drejtorisë Vendore në Vlorë janë shoqëruar dhjetëra persona në komisariat. Mësohet se të shoqëruara kanë qenë kryesisht vajza.

Nga të dhënat paraprake dyshohet për mashtrim me anë të call center.

 

Pas