Kryesore

Spaho: Bardhi është mashtrues,gënjeshtar,i pafytyrë,burrë legen dhe pa të poshtme


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:57 - 12/05/22 |
Opi Nion

Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho ka reaguar pas debatit që pati me deputetin tjetër të PD, Gazment Bardhin.

Në një postim në rrjetin social “Facebook”, Spaho lëshon një lum ofendimesh ndaj Bardhit.

Spaho ka mohuar që është ai deputeti i PD-së që sipas Bardhit, mbahet peng nga kryeministri Rama përmes një vilë 760 mijë euro.

Ai shkruan se kjo është një gënjeshtër e ulët e Bardhit, të cilin e quan “mashtrues,  gënjeshtar, i pafytyre, intrigant, burrë legen dhe pa te poshtme”.

Gazmend Bardhi eshte mashtrues, genjeshtar, i pafytyre, intrigant, burre legen dhe pa te poshteme.

Vetem sharlatane si Gazi mund te thone shpifje te tilla per qellime politike. Te jesh i pasur nuk eshte krim. Krim eshte te vjedhesh per te bere pasuri.  Edmond Spaho gjithe jeten e tij, nga dita e pare qe ka dale ne pune dhe deri me sot, ka jetuar me shpatullat e tij dhe pagen e punes qe ka bere. Asnjehere nuk kam pasur ndonje biznes ne emrin tim apo te te afermeve. Askush nga rrethi im familjar nuk merret me biznes dhe nuk ka pasuri te tilla.

Ajo cka une dhe familja ime disponojme eshte ne drite te diellit, deklaruar ne ILDKP qe nga viti 1993 kur kam deklaruar per here te pare e deri me sot. Kush te doje mund te shkoje ti shohe dhe nxjerre vete konkluzione.

Gazi ben mire te kujdeset per pronat e tij. Ne se merret me te tjeret, te merret me pronat e atij qe jo vetem i lepihet por dhe e perdor si Mon Kukalesh ne fushata. Shiko hallet qe te kane zene more derezi, mos hap fronte te tjera se mjaft e ke ngjarjen ne Elbasan”,-shkruan Spaho./Opinion.al

Pas