Aktualitet

Sot Shqipëri-Francë/ Ka bllokim. Ja rrugët dhe sheshet ku nuk duhet të kaloni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:36 - 27/11/15 |
b.f

 

Edhe pse është një ndeshje midis zonjushave në futboll, Policia e Tiranës nuk ka ndërmend të ulë masat e sigurisë anti-terror. Ndeshja Shqipëri-Francë që do të luhet sonte në mbrëmje në orën 21.00 do të vëzhgohet në masa të larta sigurusë. Policia e Tiranës njoftohen se do të bllokohen të gjitha rrugët që të çojnë në Stadiumin Kombëtar,  “Qemal Stafa”, konkretisht rrugët “Dervish Hima”, “Asim Zeneli” dhe “Papa Gjon Pali” si edhe do të bllokohet sheshi “Nënë Tereza”. Po kështu Policia e Shtetit do të ushtrojë kontrolle të vazhdueshme për të shmangur çdo të incident të mundshëm.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas