Aktualitet

Shqipëri-Francë/ Siguria, çfarë paralajmëroi Shërbimi Informativ?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:42 - 27/11/15 |
b.f

Ndeshja qe do të luhet të premten në “Qemal Stafa” mes kombëtares shqiptare të futbollit për vajza dhe kombëtares franceze, është konsideruar nga Shërbimi Informativ Shteteror si objekt i mundshëm i sulmeve terroriste. Televizioni Klan mësoi pak ditë më parë se SHISH u ka kërkuar autoriteteve që të rrisin masat e sigurisë. Ky lajm ka mbërritur edhe tek vajzat kuqezi të drejtuara nga Altin Rraklli, të cilat po e zhvillojnë fazën përgatitore në Durrës. Në ekip të gjithë besojnë se siguria do të garantohet nga autoritetet.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas