Te Fundit

Sot në Opinion “Veshja si kartvizitë”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:23 - 02/12/15 |
b.f

TIRANE- Veshja dhe ndikimi i saj tek individi, do të diskutohet mbrëmjen e sotme në emisionin Opinion. A e reflekton veshja personalitetin? Si vishen shqiptarët? Të vishesh bukur me shumë apo me pak para? Këto edhe të tjera pyetje shtrohen për diskutim në një panel të ftuarish ku bëjnë pjesë njerëz të showbizzit, gazetarë, etj.

Sonte në 22:15 me Blendi Fevziun dhe të ftuarit: Aurela Hoxha,  Valdrin Sahiti, Altin Mici, Reis Çiço, Joni Peçi, Armina Mevlani, Irena Kita dhe Rezarta Skifteri për të folur për veshjen.

 

KOMENTO (5)

Shkruaj nje koment

  1. Blendi F: shikoje *Das Duel* ne N-TV . ose STERN-TV ne RTL te gjermanise e cila ka mbi 30milion shikues, se me çfar temash meret evropa. shum tema primitive po ben. !!

  2. Zoti Fevziu per cfar arsyje ka kaq dit qe esht arrestuar Albin Kurti ( nje politikan qe jep nje fije shpres mbar Shqiptareve) dhe ti as je prononcu e jo e jo qe te ndertoni nje Emision per ket ngjarje. Shpresoj mos te bohesh vegel e disa politikanve dhe disa dipllomateve qe jan te prirun me shum nga axhendat ekonomiko(private) se sa nga problemet aktuale te shqipetareve menyra si si do ndertojm te arthmen si komb

  3. Si gjithmone kohet e fundit, ne vend te trajtoni problemet akute qe ka populli dhe skandalet e perditshme te kesaj qeverie, ju zgjidhni te shpelani trute e njerezve me shalet dhe bythet e te ftuarave tuaja te perhershme. Turp, turp, 1000 here turp per ju dhe per ata gjoja analiste qe behen dekori i maskarades tuaj.

Pas