InstaBIZ

Sondazhi Opinion.al/Kryeson Çiljeta, rivalitet mes motrave Vjollca


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 05:00 - 16/11/15 |
root

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga vazhdon të kryesojë sonadazhin e Opinion.Al se cila është vajza më seksi shqiptare. Çili numëron plot 956 vota, duke kaluar shumë përpara Marina Vjollcës.

Kjo e fundit numrëon 617 vota dhe është në rivalitet me motrën e saj, Luana Vjollca e cila ka plot 495 pëlqime.

Në vend të katërt është gazeta Ilda Bejleri, ndërsa nuk kanë lëvizur aspak nga pozicionet e tyre, Elvana Gjata (në vendin e pestë) dhe Enca Haxhia (në vendin e gjashtë).

Ndërsa ju keni akoma kohë të votoni të preferuarën tuaj.

KOMENTO (8)

Shkruaj nje koment

  1. sigurisht CILJETA.. rri shtremet fol drejt.. ajo eshte sexsimboli yne.. kije inat por hakun mos ja ha thote populli

Pas