-Jetë dhe Stil

E dashura e një prej viktimave të Parisit, poston foto e video në kujtim të tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:00 - 16/11/15 |
root

Britaniku 36 vjeccar Nick Alexander, i cili humbi jetën gjatë sulmit terrorist në Paris është kujtuar sot nga e dashura e tij. Polina Buckley ka postuar në Twitter, foto të tijat si dhe fotografi të të dyve në çift, ku duken shumë të dashuruar.

“Do të mbetesh përgjithnjë dashuria e jetës sime”, shkruan Polina në fotot e saj me Nick.

Embedded image permalink

Embedded image permalink

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas