Aktualitet

Edi Rama dhe Monika Kryemadhi, ku u takuan dhe për çfare folën?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 05:00 - 16/11/15 |
b.f

Në festën e organizuar nga kombëtarja e futbollit me rastin e kualifikimit të Shqipërisë në Europianin Francë 2016, ishin të pranishëm të gjithë krerët e shtetit.

kombetarja

Ra në sy vijimi i ftohjes mes Ramës dhe Metës, të cilët, marrëdhënien e mirë që deklarojnë përpara mikrofonëve, ndoshta në mënyrë të pandërgjegjshme nuk arrijnë ta konfirmojnë kur harrojnë se ndodhen nën vëzhgimin e rreptë të fotografëve.

meta-nishani-1024x774

Një rast i tillë janë këto fotografi, ku dëshmohet se kryetari i Kuvendit gjatë festës ka paerapëlqyer shoqërinë e Presidentit të Republikës Bujar Nishani.

rama-kryemadhi1

Kurse vetë Rama, është parë teksa përpiqej të përmirësonte marrëdhëniet me Metën, nëpërmjet gruas së tij Monika Kryemadhi.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas