Rajoni

Skandali, Zaev: Nuk do të lejojë që një pederast të rrëzojnë qeverinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:55 - 13/08/19 |
Opi Nion

Zoran Zaev, kryeministri i Maqedonisë së Veriut ka folur përsëri në lidhje me skandali korruptiv rastin “Reket”.

Gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve, Zaev  u shpreh se nuk do të lejojë që disa kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje komunitetit LGBT , një pederast, të rrëzojnë qeverinë e tij nga pushteti.

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut theksoi se ai mbështetë drejtësinë dhe se të gjithë do të mbajnë përgjegjësit për veprimet e tyre./ Opinion.al E.Xh.

Pas