Te Fundit

Skandali i ilaçeve të rimbursuara, ndalohen 16 persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:57 - 31/10/15 |
b.f

Policia e Tiranës ka ndalur mbrëmjen e sotme me urdhër të Prokurorisë së Tiranës, 16 persona, të dyshuar si përfitues abuzivë të fondit të ilaçeve të rimbursuara. Midis të ndaluarve 2 janë punonjës të Institutit të Sigurimeve Shëndetësore dhe 14 janë administratorë farmacish.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas