InstaBIZ

Si u veshën të ftuarit në Opinion?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:09 - 31/10/15 |
root

“Opinion” solli edhe këtë javë një larmishmëri temash e të ftuarish. Por përpos argumentave që të ftuarit tanë sollën në studio, kemi vendosur ti shohim ata edhe në një tjetër këndvështrim, duke komentuar look-un dhe pamjen e tyre të jashtme. Drejtorja e imazhit në Tv Klan, Klodi Mengri i ka komentuar kështu të ftuarit, që mbyllëm edhe këtë javë “Opinion”.

Lulzim Basha

Gjithmonë korrekt, nuk guxon, nuk eksperimenton, por nuk gabon asnjëherë në look.

Eduart Ndocaj

Deputeti më i ri “Cowboys”,  duhet të të shtojë elementë të tjerë, për të plotësuar personazhin.

Albana Vokshi

Albana Vokshi ka zgjedhur këpucë shumë elegante, por mendoj se fustani ndoshta duhej një numër më i madh.

Gianni De Biasi

Për trajnerin Gianni De Biasi do të thoja fin dhe shumë korrekt.

Nora Malaj

Nora do ishte mirë të kishte pantallona më të gjata.

Grida Duma

Elegancë dhe “appropriate”.

Ilir Beqja

Shumë korrekt pa pretendim për të bërë përshtypje me look-un.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas