-Jetë dhe Stil

Si u argëtuan gjyshet në këtë Shtëpi të Moshuarish/ Striptistë dhe muzikë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:57 - 21/10/18 |
b.f

Përparëse dhe papijon mbi muskujt e dukshëm, nuk është një festë beqarie por është darka pikante që kanë marrë 11 gjyshe në një qendër pritëse në Essex në Britaninë e Madhe.

Ideja erdhi nga një prej të mysafirëve të Milton Lodge Shtëpia e pensionistëve në Colchester, Joan Corp, 89 vjeçe.

Kështu koordinatorja e aktivitetit Claire Martin i punësoi djemtë e palestruar të kompanisë “Hunks in Trunks”. Një mbrëmje e nxehtë në të cilën morën pjesë edhe disa të afërm, që u mbyll me një masazh final, për të thënë natën e mirë.

Doll Jenkins, më e moshuara e grupit me 99 vitet e saj iu tha kamerierëve hot në mbyllje të darkës që të mbanin të lirë ditën e ditëlindjes së saj të 100-të.

Pas