-Jetë dhe Stil

Si do të jetë moti sot


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:18 - 20/12/20 |
Opi Nion

Gjatë ditës së sotme vendi ynë do të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta gjatë pjesës së parë të ditës. Por në orët që do të vijojnë pritet shtim i vranësirave, duke krijuar mundësi për reshje të izoluara kryesisht në zonat jugperëndimore.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por do të rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -1°C deri në 16°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi lindor-Verilindor duke krijuar dallgëzim të ulët.

Pas