Kryesore

Shtyhet orari i votimit për anëtarët e PD, voton edhe Shkëlzen Berisha


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:13 - 22/05/22 |
Opi Nion

Ndërsa Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale pranë Partisë Demokratike njoftoi se  ka shtyrë deri në orën 20.00 procesin e votimit pas kërkesave të shumta të ardhura prej degëve,  kutive ju është drejtuar sot edhe Shkëlzen Berisha, djali i ish-Kryeministrit Berisha.

Shkëlzeni ka votuar në qendrën e votimit që është në selinë e PD, aty ku kanë votuar edhe anëtarët e Këshillit Kombëtar./Opinion.al

 

Pas