Kronikë

Shqiptari përdhunon 20-vjeçaren italiane në parking: Iu luta të ndalonte, por…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:42 - 13/06/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Itali. Një 20-vjeçare italiane ka qenë viktimë e nje abuzimi seksual. Gjithçka ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës kur e reja kishte dalë për të festuar me shoqet në një klub nate.

Ajo njohu një të ri shqiptar, 22 vjeç, i cili punonte në një kompani ndërtimi. Teksa bisedonin i riu shqiptar, i shoqëruar nga atdhetarë të tjerë,  ftoi italianen që të dilnin jashtë.

Në parking, 22 vjeçari nuk heziton t’i afrohet për ta prekur e puthur të renë.  Ndonëse ajo refuzon, shqiptari nuk dorëzohet.  Ai e kapi me forcë vajzën nga beli, e zhveshi dhe e përdhunoi, raportojnë mediat italiane.

Në denoncimin e saj para policisë, italiania thotë: “Isha duke i bërtitur, duke i lutur të ndalonte, të më linte të largohesha. Por ai nuk u ndal”.

Në një moment, ia ka dalë që të shpëtojë nga duart e tij dhe bërtiti me të madhe që shqiptari të mos i afrohej më.

Vajza shkoi në gjendje shoku në spital, ndërkohë që i riu shqiptar është arrestuar. Nga ekzaminimet mjekët konstatuan dhunën seksuale.

Pas