Aktualitet

Shpërthim i fuqishëm në Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:25 - 24/02/20 |
Opi Nion

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar mëngjesin e sotëm në një banesë në qytetin e Elbasanit.

Sipas informacioneve, mësohet se kanë shpërthyer dy panelet diellore të cilat ishin vendosur në çatinë e një e banese. Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Shkak i shpërthimit dyshohet të jetë bërë një defekt teknik. Policia e mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet./ Opinion.al

Pas