Kronikë

Shpërndanin lëndë narkotike, në pranga 3 shqiptarët në GreqiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:43 - 11/01/23 |
Opi Nion

Tre shqiptarë janë arrestuar për tregtim të lëndëve narkotike, në Neo Kosmos të Greqisë.
Bëhet me dije se tre të arrestuarit janë të moshës 54, 51 dhe 21 vjeç.
Gjatë kontrollit në banesën e shqiptarëve u gjetën dhe sekuestruan: 70 gr kokainë, 398 g. pluhur i bardhë kokainë, 505 euro, 4 peshore elektronike, 2 celularë dhe 2 makina.
Prokuroria Penale e Athinës po ndjek çështjen e tre shqiptarve./Opinion.al

Pas