Kronikë

Vlorë/ Aksidentoi të moshuarën dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet 50-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:52 - 11/01/23 |
Opi Nion

Një 50-vjeçar është arrestuar nga Policia e Vlorës pasi në rrugën “Ali Demi” ka aksidentuar me makinë një 60-vjeçare dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Mësohet se në pranga ka rënë A.M. ndaj të cilit rëndon akuza “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i aksidentit”.

Ai arrestuari është po merret në pyetje nga autoritetet për zbardhjen e plotë të dinamikës së ngjarjes./Opinion.al

Pas