Kronikë

Shoqërohet në polici djali i Saimir Taullaut, për çfarë akuzohet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:23 - 21/05/21 |
Opi Nion

Djali i Saimir Taullaut është shoqëruar ditën e sotme nga uniformat blu. Bëhet me dije se Sajmojen Taullau aktualisht ndodhet në Drejtorinë e Policisë së Durrësit, teksa sipas informacioneve paraprake, akuzohet për prodhim dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Ndërkohë që i shoqëruar për të njëjtën çështje është edhe kushëriri i Saimir Taullaut.

Të dy personat  janë të shoqëruar në ambientet e policisë së Durrësit ku po merren në pyetje, ndërsa nga policia nuk ka ende një njoftim zyrtar mbi ngjarjen.

Kujtojmë se Saimir Taullau është një emër i njohur teksa në Lushnje njihet si rival i Aldo Bares./Opinion.al

Pas