Aktualitet

Shkarkohet kreu i Kadastrës në Durrës, ja kush e zëvendëson


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:44 - 12/10/20 |
Al Do

Është shkarkuar nga detyra drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës në Durrës, Artur Çobani.

Burime për Abc News bëjnë me dije se në vend të tij është emëruar Rezart Elmazi.

Ky i fundit ka qenë ish-drejtor i Kadastrës në Vlorë dhe në Kamëz.

Ndërkohë deri më tani nuk ka asnjë informacion në lidhje me shkaqet e këtij shkarkimi.

Çobani më parë ka qenë dhe shefi tekniko-ligjor, në Drejtorinë e Përgjithshme./ Opinion.al

Pas