Aktualitet

Shfaqen grabitësit me skafandër, vjedhin një karburant


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:20 - 21/11/15 |
b.f

 

Një grabitje ka ndodhur gjatë mbrëmjes në një pikë karburanti në Durrësi. Sipas të dhënave të para të Policisë, dy persona të armatosur të cilët lëviznin me motor , me skafandra në kokë, kanë kërcënuar dhe më pas i kanë grabitur rojes së objektit 12 mijë lekë të reja.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas