Aktualitet

Terrorizmi, Nishani mbledh Këshillin e Sigurisë, ja çfarë do të diskutohet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:34 - 21/11/15 |
b.f

Presidenti Nishani do të mbledhë në mbrëmje në orën 19.00 Këshillin e Sigurisë Kombëtare. Në këtë mbledhje do të marrin pjesë kryeministri Rama, Ministrti i Brendshëm Saimir Tahiri, Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati dhe kreu i Shërbimit Informativ Shtetëroe Visho Ajazi. Tema e takimit do të jetë angazhimi i Shqipërisë në luftën kundër terrorizmit

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas