Kryesore

Sherri në Bruksel/Rama ironi me Pollon: Kur të vjen zor për komshiun


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:53 - 16/10/18 |
b.f

Kryeministri Edi Rama nuk e ka kaluar në heshtje atë që ndodhi dje në Bruksel, ku Genc Pollo i PD kërkoi që Balla të përjashtohet nga Komisioni i Përbashkët i Stabilizim Asocimit Shqipëri-BE.

Rama ka shpërndarë një meme në Instagram, ku tregohet se pas fjalimit të ashpër në mbledhje, Pollo është ulur për dreke me Ballën dhe gjithë anëtarët e tjerë të komitetit. Duke përshkruar foton Rama shkruan “ai momenti kur të vjen zor për komshiun që të ka rënë për hise”.

Pas