InstaBIZ

Sara Hoxha rrëfen shtatëzaninë që u ndërpre në mes: është shumë e trishtë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:06 - 16/10/18 |
el ida

Revista Who ka publikuar intervistën e parë kaq të detajuar të Sara Hoxhës. Intervista u realizua nga bashkëshorti i saj, Ledion Liço. Sara foli për shumë aspekte të jetës së saj. E ndër të tjera dhe për një shtatëzani që fatkeqësisht u ndërpre.

Ledion Liço: A ishte London një surprizë?

Sara Hoxha: London ishte me vetëdije të plotë. Ne kemi patur një shtatzëni përpara London, që fatkeqësisht u ndërpre në mes, sepse zemra e bebit pushoi së rrahuri. Dua ta them këtë, sepse është diçka që u ndodh shumë njerëzve, është shumë e trishtë, por dua që të kuptojnë që nuk është përfundimtare ajo ndjesi. Ti e mban mend se sa u mërzitëm për një fëmijë që ishte sa një kikirik, që as nuk e njohëm, dhe aty e kuptuam sa shumë donim që të krijonim një familje tonën.

Pas