Aktualitet

Sherr dhe akuza në Opinion Live: Përplaset Basir Çollaku me Zhejin dhe Rakipllarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:17 - 09/11/15 |
b.f

Çështja Zagani ka përplasur gazetarët Artur Zheji dhe Robert Rakipllari me gazetarin Basir Collaku.  Zheji dhe Rakipllari i janë drejtuar Çollakut se është palë me të intervistuarin Zagani,  duke humbur qëndrimin si gazetar,

KOMENTO (7)

Shkruaj nje koment

  1. Tung disa qe e mbajne vehten te zgjuar dhe se dun te bejne politike me dicka qe eshte e dukeshme duhet thene mos genjeni vet veten o FSHATAR me konkretisht behet fjala …per ca tipa si ky ZAGANI dhe KLANE te tjera e…qe karjeren e droges e nisen ne kohen kur qeveria e SALI BERISHES ndante parat me keta KODOSHER … dhe sa e mori EDI RAMA keta kodosha u hodhen ne sulme ..duke filluar qe nga ARBEN IMAMI dmth keta e dinin se ndanin parate dhe tani qe erdhen ne fuqi SOCIALISTAT skishin si te mereshin me shperndarje droge se u prishen planet u nderuan njerzit neper postet e policis dhe keshtu mbeten zbuluar dhe ajde tani tja faturojme njerzeve te PS… boll me populli si ha me keto ..u prishen pazaret e njerezve te PD ndaj dhe keta legenat u hodhen ne sulme…populli tashme i di se kush jan mostrat e sali berishes ….adrian

  2. o bledi je shum i mir por po i ushqeni shqiptaret me manipulime dhe analistet qe ke ne sdudjo duan me zhdo kusht te mulojn te verteten e madhe qe i ka qjetur shqiptaret mga qeverisja meta e rama .rama ka zqjedhur trafikun e drges meta ka zqjedhur tenderat ky esht raliteti. thuajni drejtperdrejt shqiptareve cfar qeverie kan dhe qe qeverisen nga bandat

  3. Mendoj se eshte e vertete perndryshe s’do the rezikonte jeten e vete per gjera te pa verteta plus me Shqiperi kohet e fundit kan dale bllof shume transportues droge, Shume helikoptere me droge Jane futur dhe Kane dale nga territori I Shqiperise dhe s’ka patur as nje sinjal nga forcat dhe intrumentat Shqiptare por Jane kapur nga shteti Italian… Prandaj mendoj qe transporti komandohet nga Brenda politikes Shqiptare.
    Nuk e kuptoj PSE gjykata eshte e pafuqishme nga politika dhe politikanet?!

Pas