Te Fundit

Perplasja “Opinion”, Zheji-  Çollakut: Në debat me injorancën humbas gjithmonë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:32 - 09/11/15 |
b.f

Ka vijuar në tone të ashpra personale, debati mes Zhejit dhe Çollakut lidhur me qëndrimet e gjithsecilit mbi rrëfimin e Dritan Zaganit. Duket se ka qenë fraza: “mos genje”, e thene nga  Basir Çollaku që e ka irrituar Zhejin, i cili ka mbyllur mendimin me fjalinë: “Në debat me injorancën humbas gjithmonë”!

KOMENTO (5)

Shkruaj nje koment

  1. Ky Zhei mor te keqen nje koqe hajduti,qe ka filluar te haje qe ne kohen e nanos. Po te ket drejtesi e ka vendin ne burg..bythlepires i nanos metes e gjithkurfare shefash me vithe te mbadhaja

Pas